Menu

W Centrum Intermed proponujemy Państwu konsultacje internistyczne, które mają na celu poszerzenie diagnostyki i analizy stanu zdrowia Pacjenta. Nasi Pacjenci otrzymują pomoc kompleksową, a podczas wizyty lekarz specjalista stara się zgłębić wywiad związany nie tylko ze zdrowiem Pacjenta, ale i jego hobby, stylem życia czy pracą zawodową. Często bowiem właśnie te informacje pomagają lekarzowi zdiagnozować schorzenie Pacjenta, przyczynę jego dolegliwości bólowych czy złego samopoczucia.

Pacjenci, którym zostają zlecone specjalistyczne badania, mogą, zamiast umawiać kolejną wizytę stacjonarną, przesłać swoje wyniki badań dedykowaną aplikacją Konsultacje Online. Aplikacja znajduję się na naszej głównej stronie internetowej. Recepcja chętnie udzieli Państwu wskazówek w jaki sposób należy się logować.  To pozwoli na szybszą interpretację wyników przez lekarza, a Pacjent oszczędza czas i zamieszanie związanie z drukowaniem badań czy chociażby dojazdem do naszego Centrum.

W ramach takich poszerzonych konsultacji leczymy przede wszystkim boreliozę, powikłania po zakażeniu pasożytami, bakteriami czy wirusami.

Zalety
 • Wnikliwe zbieranie wywiadu od Pacjenta.
 • Kierowanie na specjalistyczne badania.
 • Indywidualne podejście do pacjenta.
 • Profesjonalna opieka medyczna.
Efekty
 • Wnikliwa diagnostyka Pacjenta.
 • Poznanie prawdopodobnie przyczyny złego stanu zdrowia Pacjenta.
Wskazania
 • Pogarszający się stan zdrowia.
 • Pacjent był leczony u wielu specjalistów, ale nie przyniosło to poprawy jego stanu zdrowia.
 • Prośba o tzw. "second opinion" czyli drugą opinię, zw. z leczeniem Pacjenta.
 • Wykryta bolerioza.
 • Rumień wędrujący po ugryzieniu przez kleszcza.
 • Schorzenia immunologiczne.
 • Cukrzyca.
 • Inne choroby, stany bólowe u Pacjenta.
lek. Andrzej Gliwa
Specjalista Chorób Wewnętrznych

Doktor Andrzej Gliwa jest specjalistą II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych. Posiada ...

Więcej
dr n. med. Przemysław Borowy
Specjalista immunologii, chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej i densytometrii klinicznej

Studia ukończył na Śląskiej Akademii Medycznej. W 2002 roku uzyskał specjalizacje z ...

Więcej
Cena
Pierwsza konsultacja - dorośli - podstawowa diagnostyka internistyczna - lek. Andrzej Gliwa 400 zł
Pierwsza konsultacja - dorośli - poszerzona diagnostyka internistyczna - lek. Andrzej Gliwa 500 zł
Pierwsza konsultacja - dzieci 600 zł
Kolejna konsultacja - dorośli - lek. Andrzej Gliwa 300 zł
Kolejna konsultacja - dzieci - lek. Andrzej Gliwa 350 zł
Konsultacja internistyczna - dr n. med. Przemysław Borowy 200 zł
Konsultacja Immunologiczna - pierwsza wizyta - dr n. med. Przemysław Borowy 300 zł
Konsultacja Immunologiczna - kolejna wizyta - dr n. med. Przemysław Borowy 250 zł

Główne zalecenia przed

Prosimy o przyniesienie wszystkich wykonanych badań (nawet, gdy z pozoru nie łączą się z przyczyną konsultacji) oraz listę przyjmowanych leków wraz z dawkami i drogą ich podania. Bardzo cenne są również notatki opisujące chronologie zdarzeń, okoliczności i przebieg choroby.

Prosimy Pacjentów, aby zarezerwowali sobie dość dużą ilość czasu. Wizyty internistyczne mogą trwać dużo dłużej niż na początku było to planowane. Mimo wywiadu, który prowadzi rejestracja podczas umawiania wizyty, Pacjent może potrzebować więcej czasu z wybranym przez siebie lekarzem. Dlatego też, mogą pojawić się opóźnienia oraz wydłużenie wizyt. Zalecamy kontakt telefoniczny z rejestracją w dniu wizyty.

Główne zalecenia po

W zależności od schorzenia, stanu zdrowia czy dolegliwości bólowych, lekarz specjalista chorób wewnętrznych zaleci Pacjentowi dalsze postępowanie. Pacjent otrzymuje wydruk z zaleceniami oraz opisem wizyty każdorazowo po wizycie.

Lokalizacja

Kraków, ul. Rydlówka 44
Zabierzów, ul. Krakowska 317

Bezpieczeństwo i jakość

Centrum Intermed to innowacyjne centrum medyczne, w którym poziom opieki zdrowotnej spotyka się z indywidualnym, serdecznym i empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Bezpieczeństwo zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, wewnętrzne procedury oraz wysokiej klasy sale: operacyjna i zabiegowa.

Prosimy zauważyć, że dla maksymalnego bezpieczeństwa i najlepszych efektów, najważniejsza dla Pacjenta jest zawsze wizyta lekarska. Prezentowany opis ma charakter ogólny i nie jest dostosowany indywidualnie do Pacjenta. Nie stanowi również wiążącej informacji medycznej.

Czy długie są terminy oczekiwania na wizytę.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, prosimy Pacjentów o kontakt telefoniczny: 799 25 25 25 lub emailowy: info@cmintermed.pl w celu umówienia wizyty.

Jak długo trwa wizyta?

Poszerzone wizyty internistyczne w Centrum Intermed trwają godzinę i więcej. Jest to bardzo uzależnione od wnikliwej analizy każdego Pacjenta. Dlatego też, prosimy naszych Pacjentów o rezerwację dłuższego czasu na pobyt w naszym Centrum.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej

Jeśli naprawdę chcesz zadbać w najlepszy możliwy sposób o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie, nie wahaj się ani chwili dłużej - napisz, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście w naszych Centrach w Krakowie i Zabierzowie.

Kraków Zabierzów