Menu
TESTY ALEX

Test ALEX jest zaawansowanym testem diagnostycznym wykorzystującym technologię mikromacierzy do identyfikacji alergenów, na które Pacjent może reagować immunologicznie. Ten test jest wykonywany na podstawie próbki krwi Pacjenta i umożliwia jednoczesne badanie reakcji immunologicznych na aż 295 alergenów.

Więcej
Badanie USG piersi, tarczycy i jamy brzucha

NOWOŚĆ! W Centrum Intermed w Zabierzowie, dr n. med. Katarzyna Chrobak – Kasprzyk, doświadczony ultrasonografista, specjalista chirurgii onkologicznej wykonuje badanie usg piersi, jamy brzucha i tarczycy.

Więcej
Badanie dermatoskopem

Dermatoskop to świetne narzędzie diagnostyczne umożliwiające dokładniejszą ocenę zmian skórnych niż badanie gołym okiem. Jest szczególnie ważne w wczesnym wykrywaniu nowotworów skóry.

Więcej
Badanie EKG spoczynkowe

EKG to jest jedno z rutynowych badań kontrolnych, które ma na celu ocenę stanu zdrowia serca.

Więcej
Badanie EMG – elektromiografia

Elektromiografia (EMG) to bezpieczne badanie elektrofizjologiczne, które pomaga w diagnozowaniu chorób mięśniowo-naczyniowych i nerwowych poprzez mierzenie elektrycznej aktywności mięśniowej.

Więcej
Badanie wątroby urządzeniem FibroScan®

Elastografia wątroby to badanie, które bardzo często zastępuje tradycyjną biopsję wątroby. W Centrum Intermed wykonuje je doświadczony hepatolog.

Więcej
Badanie OCT oka

OCT czyli optyczna koherentna tomografia oka jest badaniem niezwykle ważnym w diagnostyce chorób oka. Najczęściej kierowani Pacjenci na to badanie to tacy, którzy mają podejrzenie jaskry. Warto wykonać je w miejscu, gdzie pracują doświadczeni specjaliści.

Więcej
USG endokrynologiczne

USG endokrynologiczne to szybkie i bezbolesne badanie, które pozwala na dokładną diagnozę chorób tarczycy, przytarczyc oraz guzów jajników i torbieli. Dzięki niemu lekarz może wdrożyć odpowiednie leczenie, poprawiając stan zdrowia pacjenta.”

Więcej
USG ortopedyczne

USG ortopedyczne to bezbolesne i nieinwazyjne badanie, które pozwala na dokładną diagnozę urazów i chorób narządu ruchu.

Więcej