Menu

Dziś Centrum Intermed to dwa nowoczesne ośrodki działające w Krakowie i Zabierzowie, których oferta obejmuje usługi w zakresie kilkunastu dziedzin medycyny, w tym chirurgii ręki, chirurgii ortopedycznej, chirurgii oka, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz hepatologii, endokrynologii, hematologii, chorób wewnętrznych, immunologii, okulistyki, leczenia bólu, badań USG, badań Fibroscanem, badań OCT (tomografii oka). Dodatkowo, w placówce w Krakowie przy ulicy Rydlówka 44 znajduje się profesjonalny salon optyczny, a w Zabierzowie punkt pobrań.

Historia

Od blisko 15 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów.

Pierwsza placówka Centrum Intermed powstała przy ulicy Rydlówka 44 w Krakowie. Wtedy głównymi filarami Centrum Intermed była chirurgia ręki, ortopedia i okulistyka. Z biegiem lat dołączyli do zespołu doświadczeni lekarzy wielu innych specjalizacji.

Rok 2017 to wielka zmiana dla Centrum Intermed – otwarcie nowej placówki z nowoczesnym blokiem operacyjnym, urządzeniami do diagnostyki i przeprowadzania zabiegów w sposób małoinwazyjny oraz nowoczesną salą zabiegową.

Otwarcie pierwszej placówki przy ulicy Rydlówka 44 w Krakowie.

Otwarcie placówki w Zabierzowie, przy ulicy Krakowskiej 317 i wykonanie pierwszego zabiegu z zakresu chirurgii ręki.

Rozszerzenie oferty zabiegowej o zabiegi ortopedyczne.

Pierwszy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej.

Centrum Intermed w czołówce najlepszych klinik chirurgii plastycznej w Polsce.

Poszerzenie zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej o zabiegi rekonstrukcyjne.

Filozofia

Wiedza, pasja, doświadczenie i zaangażowanie

Wiedza, pasja, doświadczenie i zaangażowanie są kluczowymi elementami, które definiują jakość i skuteczność podmiotu leczniczego jako instytucji opieki zdrowotnej.

Dla Centrum Intermed:

  • Wiedza medyczna, naukowa i technologiczna jest fundamentem skutecznego funkcjonowania naszego Centrum.
  • Pasja do pracy w opiece zdrowotnej przekłada się na zaangażowanie całego personelu w zapewnianie najwyższej jakości opieki Pacjentom.
  • Doświadczeni lekarze, pielęgniarki i personel asystujący potrafią lepiej rozpoznać symptomy, podejść do pacjenta indywidualnie i podejmować trafne decyzje.
  • Zaangażowanie zespołu w opiekę zdrowotną to dla na priorytet. To Pacjent cały czas jest w centrum uwagi.

W połączeniu, wiedza, pasja, doświadczenie i zaangażowanie tworzą silne fundamenty Centrum Intermed.

Bezpieczeństwo Pacjenta

Centrum Intermed to innowacyjne centrum medyczne, w którym poziom opieki zdrowotnej spotyka się z indywidualnym, serdecznym i empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Bezpieczeństwo zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, wewnętrzne procedury oraz wysokiej klasy sale: operacyjna i zabiegowa.

Światowej klasy specjaliści

W Centrum Intermed konsultuje  i operuje łącznie ponad 65 specjalistów, dla których zdrowie Pacjenta jest największym priorytetem.

Doświadczeni operatorzy

Doświadczeni chirurdzy to kluczowy element opieki zdrowotnej, który ma istotny wpływ na jakość i wyniki przeprowadzanych procedur chirurgicznych. Nasi operatorzy obywają liczne szkolenia międzynarodowe, są członkami polskich i zagranicznych towarzystw oraz często realizują się naukowo. Są bowiem autorami licznych publikacji naukowych, cenionych nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Nowoczesny sprzęt medyczny

Nowoczesny sprzęt na bloku operacyjnym odgrywa kluczową rolę w umożliwianiu precyzyjnych, skutecznych i bezpiecznych procedur chirurgicznych. Systemy do artroskopii, zaawansowanej liposukcji czy sprzęt do monitorowania stanu zdrowia Pacjenta podczas znieczulenia, to tylko niektóre nowoczesne urządzenia w Centrum Intermed. Przyczyniają się one do zwiększenia precyzji, minimalizowania ryzyka powikłań oraz skracania czasu operacji.

Komfortowe warunki

Komfortowe warunki w szpitalu odgrywają kluczową rolę w poprawie doświadczenia pacjentów oraz przyczyniają się do skuteczniejszego procesu leczenia. Stawiamy na przyjazne otoczenie, indywidualność i prywatność, komfortowe warunki w salach pobytowych i na stały kontakt z zespołem medycznym.

Oddany zespół Pacjentowi

W Centrum Intermed każdy członek zespołu skupia się na Pacjencie. To Pacjent jest zawsze w samym centrum.

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół

Światowej klasy specjaliści do Twojej dyspozycji.