Menu
Leczenie bruksizmu

Nawykowe, nieświadome, często podczas snu (bruksizm nocny), zgrzytanie zębami najcześciej dotyka Pacjentów w wieku 25-45 lat. U dzieci zazwyczaj przechodzi samoistnie, najczęściej podczas utraty zębów mlecznych. U dorosłych stanowi on duży problem nie tylko związany z komfortem życia, a nieleczony może mieć liczne poważne konsekwencje.

Więcej
Leczenie boreliozy

Borelioza to choroba, znana również jako choroba z Lyme. Występuję na całym świecie. Krętki Borrelii, przebywają w jelicie środkowym kleszcza, które migrują przez gruczoły ślinowe do kolejnego żywiciela, podczas nie tyle co ukucia kleszcza, co nawet kilkugodzinnego utrzymania się kleszcza na ciele człowieka. Z tego powodu im szybciej kleszcz zostaje usunięty, tym mniejsze jest ryzyko zakażenia boreliozą.

Więcej
Leczenie migreny

Migrena to schorzenie, z którym mierzy się wielu z nas. W Centrum Intermed proponujemy naszym Pacjentom konsultację neurologiczną oraz w przypadku pozytywnej kwalifikacji – leczenie toksyną botulinową.

To jedna z efektywnych form leczenia migren i przewlekłych bólów głowy.

Więcej
Leczenie nadpotliwości

Gruczoły potowe są bardzo ważnym elementem naszego organizmu. Odpowiedzialne są bowiem za regulację temperatury ciała oraz eliminowanie toksyn. Jednak wydzielanie nadmiaru potu powoduje bardzo duży dyskomfort, obniżenie jakości życia i częste oddalanie się od relacji społecznych.
W Centrum Intermed specjalizujemy się w leczeniu tego schorzenia toksyną botulinową. Każdy zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego lekarza – specjalistę chirurga plastyka. Oznacza, to, że preparat jest dobrany do Pacjenta, podawany bezpiecznie i zgodnie z wiedzą lekarską.

Więcej