Menu
Szycie łąkotki metodą Fast-Fix

Szycie łąkotki metodą Fast-Fix jest skuteczną i nowoczesną opcją leczenia, która pozwala na szybszy powrót do aktywności oraz zmniejsza ryzyko długotrwałych problemów ze stawem kolanowym.

Więcej
Konsultacje diabetologiczne

Konsultacje diabetologiczne są kluczowym elementem opieki nad osobami z cukrzycą. To specjalistyczne spotkania z lekarzem diabetologiem mające na celu ocenę, […]

Więcej
TESTY ALEX

Test ALEX jest zaawansowanym testem diagnostycznym wykorzystującym technologię mikromacierzy do identyfikacji alergenów, na które Pacjent może reagować immunologicznie. Ten test jest wykonywany na podstawie próbki krwi Pacjenta i umożliwia jednoczesne badanie reakcji immunologicznych na aż 295 alergenów.

Więcej
Konsultacje chirurgii onkologicznej

Konsultacja chirurgii onkologicznej stanowi kluczowy element opieki nad Pacjentem z nowotworem. Chirurgia onkologiczna może być trudnym doświadczeniem zarówno fizycznym, jak i emocjonalnym dla Pacjenta. W Centrum Intermed umożliwiamy Pacjentom niektóre procedury chirurgiczne, bez dodatkowego stresu, z wielkim zrozumieniem Pacjenta i opieką, której Pacjent tak bardzo potrzebuje.

Więcej
Zabiegi po ciąży (Mommy makeover)

Mommy makeover to grupa zabiegów, które dedykowane są Pacjentkom po okresie ciąży i laktacji. Zabiegi te, z zakresu chirurgii plastycznej powodują trwałą poprawę luźnej skóry czy kondycji piersi. W Centrum Intermed w Zabierzowie specjalizujemy się właśnie w takich zabiegach. Rozumiemy mamy i ich potrzeby.

Więcej
Korekta piersi po ciąży

Macierzyństwo to niezwykły czas. Najpiękniejsze historie w naszym życiu piszą nam nasze dzieci. Dlatego tak mocno wspieramy mamy. Piersi po laktacji często potrzebują powrotu do okresu sprzed ciąży. W Centrum Intermed słuchamy mam i chcemy im pomóc. Pacjentki mogą liczyć na indywidualne podejście i dostosowanie się do ich potrzeb.

Więcej
Konsultacje onkologiczne

W Centrum Intermed w Zabierzowie, oferujemy Państwu konsultacje onkologiczne. Dr n. med. Katarzyna Chrobak-Kasprzyk specjalizuje się w szczególności w leczeniu chorób piersi i nowotworów skóry. Podczas konsultacji jest możliwość wykonania badania USG piersi, tarczycy i jamy brzucha. Doktor również wykonuje badania dermatoskopem.

Więcej
Badanie USG piersi, tarczycy i jamy brzucha

NOWOŚĆ! W Centrum Intermed w Zabierzowie, dr n. med. Katarzyna Chrobak – Kasprzyk, doświadczony ultrasonografista, specjalista chirurgii onkologicznej wykonuje badanie usg piersi, jamy brzucha i tarczycy.

Więcej
Konsultacje alergologiczne

Konsultacje alergologiczne są kluczowe dla Pacjentów cierpiących na alergie, ponieważ pozwalają na dokładne zrozumienie i zarządzanie swoim stanem zdrowia. Współpraca z doświadczonym alergologiem może pomóc Pacjentowi poprawić jakość życia i zminimalizować ryzyko wystąpienia powikłań związanych z alergią.

Więcej
Liposukcja Vaser Lipo HD

Liposukcja Vaser, znana również jako Vaser lipo, to zaawansowana technika liposukcji, która wykorzystuje ultradźwięki w celu rozpuszczenia i usunięcia zbędnego tłuszczu z różnych obszarów ciała. Jest to jedna z innowacyjnych metod przeprowadzania liposukcji, która umożliwia bardziej precyzyjne i delikatne usuwanie tłuszczu w porównaniu z tradycyjnymi technikami.

Więcej
Łokieć tenisisty

Schorzenie zwane łokciem tenisisty powstaje najczęściej, jako wynik przeciążenia przyczepów po aktywnościach fizycznych – sportowych, na siłowni, podczas wytężonej pracy fizycznej, noszeniu zakupów, pracach ogrodowych itp.

Więcej
Zabiegi z zastosowaniem śruby kompresyjnej Herberta, złamanie kości łódeczkowatej nadgarstka

Zabiegi z zastosowaniem śruby kompresyjnej Herberta są stosowane w ortopedii do leczenia złamań i uszkodzeń kości i stawów, zwłaszcza w obszarze nadgarstka. Kość łódeczkowata, będąca jednym z małych kości nadgarstka, może ulec złamaniu w wyniku urazu, upadku lub nadmiernego obciążenia.

Więcej