Menu
Konsultacje diabetologiczne

Konsultacje diabetologiczne są kluczowym elementem opieki nad osobami z cukrzycą. To specjalistyczne spotkania z lekarzem diabetologiem mające na celu ocenę, […]

Więcej
Konsultacje chirurgii onkologicznej

Konsultacja chirurgii onkologicznej stanowi kluczowy element opieki nad Pacjentem z nowotworem. Chirurgia onkologiczna może być trudnym doświadczeniem zarówno fizycznym, jak i emocjonalnym dla Pacjenta. W Centrum Intermed umożliwiamy Pacjentom niektóre procedury chirurgiczne, bez dodatkowego stresu, z wielkim zrozumieniem Pacjenta i opieką, której Pacjent tak bardzo potrzebuje.

Więcej
Konsultacje onkologiczne

W Centrum Intermed w Zabierzowie, oferujemy Państwu konsultacje onkologiczne. Dr n. med. Katarzyna Chrobak-Kasprzyk specjalizuje się w szczególności w leczeniu chorób piersi i nowotworów skóry. Podczas konsultacji jest możliwość wykonania badania USG piersi, tarczycy i jamy brzucha. Doktor również wykonuje badania dermatoskopem.

Więcej
Konsultacje alergologiczne

Konsultacje alergologiczne są kluczowe dla Pacjentów cierpiących na alergie, ponieważ pozwalają na dokładne zrozumienie i zarządzanie swoim stanem zdrowia. Współpraca z doświadczonym alergologiem może pomóc Pacjentowi poprawić jakość życia i zminimalizować ryzyko wystąpienia powikłań związanych z alergią.

Więcej
Konsultacje chirurgii ręki

Chirurgia ręki to nieoceniona specjalizacja medyczna, która pozwala na leczenie różnego rodzaju schorzeń i urazów kończyny górnej. Dzięki konsultacji z doświadczonym lekarzem, Pacjenci mają szansę na szybkie i skuteczne rozwiązanie swoich problemów.

Więcej
Konsultacje dermatologiczne

W ramach poradni dermatologicznej w Centrum Intermed diagnozujemy i leczymy choroby skóry, włosów i paznokci. Co więcej, lekarz dermatolog udziela porad dotyczących codziennej pielęgnacji skóry. Może doradzić odpowiednie produkty do mycia i nawilżania, a także udzielić wskazówek, jak dbać o skórę w zależności od jej typu i problemów.

Więcej
Konsultacje endokrynologiczne

Wiek, geny, dieta, styl życia, zanieczyszczenie powietrza. Do dziś naukowcy nie mogą jednoznacznie ustalić dlaczego w takim szybkim tempie chorujemy na schorzenia endokrynologiczne. Zaburzenia hormonalne mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Warto skorzystać z porady endokrynologa, kiedy podejrzewamy u siebie taki stan.

Więcej
Konsultacje immunologiczne

Immunologia jest niezwykle szeroką dziedziną nauki związaną z zaburzeniami układu odpornościowego. To właśnie immunolodzy są w stanie zdiagnozować wiele chorób takich jak alergie, problemy z płodnością, chorobą Hashimoto, borelioza czy RZS (reumatoidalne zapalenie stawów). W Centrum Intermed przyjmuje immunolog z bardzo dużym doświadczeniem, naukowiec i wielki pasjonat: dr n. med. Przemysław Borowy.

Więcej
Konsultacje hepatologiczne

W Centrum Intermed stawiamy na indywidualne podejście do każdego Pacjenta, a także na edukację na temat zdrowego stylu życia i profilaktyki chorób wątroby. Dlatego też, podczas konsultacji hepatologicznej, lekarz wyjaśnia przyczyny choroby, a także udziela porad i wskazówek w postępowaniu farmakologicznym, jak i niefarmakologicznym.

Więcej
Konsultacje w zakresie leczenia bólu

Konsultacje w zakresie leczenia bólu to usługa medyczna, która ma na celu złagodzenie dolegliwości bólowych i poprawę jakości życia Pacjenta. Często wyznacza też kierunek dalszej diagnozy.

Więcej
Konsultacje neurologiczne

Zaburzenia układu nerwowego mogą znacząco zmniejszyć komfort życia. Skorzystanie z porady neurologicznej w Centrum Intermed zapewnia bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę oraz pozwala na dobór indywidualnego leczenia dla każdego z Państwa.

Więcej
Konsultacje okulistyczne

W Centrum Intermed w Krakowie i w Zabierzowie przyjmują lekarze okuliści, diagnozują choroby oczu, wykonują specjalistyczne badania oraz zabiegi chirurgiczne oka, w tym leczenie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji.

Więcej