Menu
Konsultacje alergologiczne

Konsultacje alergologiczne są kluczowe dla Pacjentów cierpiących na alergie, ponieważ pozwalają na dokładne zrozumienie i zarządzanie swoim stanem zdrowia. Współpraca z doświadczonym alergologiem może pomóc Pacjentowi poprawić jakość życia i zminimalizować ryzyko wystąpienia powikłań związanych z alergią.

Więcej
Konsultacje anestezjologiczne

Konsultacje anestezjologiczne przed zabiegiem to kluczowy krok w zapewnieniu pacjentowi komfortu i bezpieczeństwa podczas zabiegu. Dzięki dogłębnej ocenie stanu zdrowia i obaw Pacjenta możliwe jest dobranie jak najbardziej odpowiedniego rodzaju znieczulenia.

Więcej
Konsultacje chirurgii plastycznej

Centrum Intermed specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej. W naszym Centrum konsultuje i operuje siedmiu bardzo doświadczonych chirurgów plastyków. Nasi Pacjenci bardzo doceniają nasze indywidualne podejście do każdego pacjenta przed, podczas oraz po zabiegu. Dedykowany dział opieki nad Pacjentem zabiegowym pomaga Pacjentom od momentu kwalifikacji do dnia zabiegu. Dział medyczny natomiast opiekuję się Pacjentem do momentu zakończeniu rekonwalescencji.

Więcej
Konsultacje chirurgii ręki

Chirurgia ręki to nieoceniona specjalizacja medyczna, która pozwala na leczenie różnego rodzaju schorzeń i urazów kończyny górnej. Dzięki konsultacji z doświadczonym lekarzem, Pacjenci mają szansę na szybkie i skuteczne rozwiązanie swoich problemów.

Więcej
Konsultacje dermatologiczne

W ramach poradni dermatologicznej w Centrum Intermed diagnozujemy i leczymy choroby skóry, włosów i paznokci. Co więcej, lekarz dermatolog udziela porad dotyczących codziennej pielęgnacji skóry. Może doradzić odpowiednie produkty do mycia i nawilżania, a także udzielić wskazówek, jak dbać o skórę w zależności od jej typu i problemów.

Więcej
Konsultacje endokrynologiczne

Wiek, geny, dieta, styl życia, zanieczyszczenie powietrza. Do dziś naukowcy nie mogą jednoznacznie ustalić dlaczego w takim szybkim tempie chorujemy na schorzenia endokrynologiczne. Zaburzenia hormonalne mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Warto skorzystać z porady endokrynologa, kiedy podejrzewamy u siebie taki stan.

Więcej
Konsultacje immunologiczne

Immunologia jest niezwykle szeroką dziedziną nauki związaną z zaburzeniami układu odpornościowego. To właśnie immunolodzy są w stanie zdiagnozować wiele chorób takich jak alergie, problemy z płodnością, chorobą Hashimoto, borelioza czy RZS (reumatoidalne zapalenie stawów). W Centrum Intermed przyjmuje immunolog z bardzo dużym doświadczeniem, naukowiec i wielki pasjonat: dr n. med. Przemysław Borowy.

Więcej
Konsultacje hepatologiczne

W Centrum Intermed stawiamy na indywidualne podejście do każdego Pacjenta, a także na edukację na temat zdrowego stylu życia i profilaktyki chorób wątroby. Dlatego też, podczas konsultacji hepatologicznej, lekarz wyjaśnia przyczyny choroby, a także udziela porad i wskazówek w postępowaniu farmakologicznym, jak i niefarmakologicznym.

Więcej
Konsultacje w zakresie leczenia bólu

Konsultacje w zakresie leczenia bólu to usługa medyczna, która ma na celu złagodzenie dolegliwości bólowych i poprawę jakości życia Pacjenta. Często wyznacza też kierunek dalszej diagnozy.

Więcej
Konsultacje neurologiczne

Zaburzenia układu nerwowego mogą znacząco zmniejszyć komfort życia. Skorzystanie z porady neurologicznej w Centrum Intermed zapewnia bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę oraz pozwala na dobór indywidualnego leczenia dla każdego z Państwa.

Więcej
Konsultacje okulistyczne

W Centrum Intermed w Krakowie i w Zabierzowie przyjmują lekarze okuliści, diagnozują choroby oczu, wykonują specjalistyczne badania oraz zabiegi chirurgiczne oka, w tym leczenie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji.

Więcej
Konsultacje ortopedyczne

Ortopedia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu ruchu, takich jak urazy kości, stawów i mięśni. W Centrum Intermed oferujemy wiele zabiegów ortopedycznych, zapewniając indywidualne podejście i opiekę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Więcej