Menu
Zabiegi po ciąży (Mommy makeover)

Mommy makeover to grupa zabiegów, które dedykowane są Pacjentkom po okresie ciąży i laktacji. Zabiegi te, z zakresu chirurgii plastycznej powodują trwałą poprawę luźnej skóry czy kondycji piersi. W Centrum Intermed w Zabierzowie specjalizujemy się właśnie w takich zabiegach. Rozumiemy mamy i ich potrzeby.

Więcej
Korekta piersi po ciąży

Macierzyństwo to niezwykły czas. Najpiękniejsze historie w naszym życiu piszą nam nasze dzieci. Dlatego tak mocno wspieramy mamy. Piersi po laktacji często potrzebują powrotu do okresu sprzed ciąży. W Centrum Intermed słuchamy mam i chcemy im pomóc. Pacjentki mogą liczyć na indywidualne podejście i dostosowanie się do ich potrzeb.

Więcej
Łokieć tenisisty

Schorzenie zwane łokciem tenisisty powstaje najczęściej, jako wynik przeciążenia przyczepów po aktywnościach fizycznych – sportowych, na siłowni, podczas wytężonej pracy fizycznej, noszeniu zakupów, pracach ogrodowych itp.

Więcej
Badanie dermatoskopem

Dermatoskop to świetne narzędzie diagnostyczne umożliwiające dokładniejszą ocenę zmian skórnych niż badanie gołym okiem. Jest szczególnie ważne w wczesnym wykrywaniu nowotworów skóry.

Więcej
Konsultacje dermatologiczne

W ramach poradni dermatologicznej w Centrum Intermed diagnozujemy i leczymy choroby skóry, włosów i paznokci. Co więcej, lekarz dermatolog udziela porad dotyczących codziennej pielęgnacji skóry. Może doradzić odpowiednie produkty do mycia i nawilżania, a także udzielić wskazówek, jak dbać o skórę w zależności od jej typu i problemów.

Więcej
Konsultacje endokrynologiczne

Wiek, geny, dieta, styl życia, zanieczyszczenie powietrza. Do dziś naukowcy nie mogą jednoznacznie ustalić dlaczego w takim szybkim tempie chorujemy na schorzenia endokrynologiczne. Zaburzenia hormonalne mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Warto skorzystać z porady endokrynologa, kiedy podejrzewamy u siebie taki stan.

Więcej
Konsultacje immunologiczne

Immunologia jest niezwykle szeroką dziedziną nauki związaną z zaburzeniami układu odpornościowego. To właśnie immunolodzy są w stanie zdiagnozować wiele chorób takich jak alergie, problemy z płodnością, chorobą Hashimoto, borelioza czy RZS (reumatoidalne zapalenie stawów). W Centrum Intermed przyjmuje immunolog z bardzo dużym doświadczeniem, naukowiec i wielki pasjonat: dr n. med. Przemysław Borowy.

Więcej
Konsultacje hepatologiczne

W Centrum Intermed stawiamy na indywidualne podejście do każdego Pacjenta, a także na edukację na temat zdrowego stylu życia i profilaktyki chorób wątroby. Dlatego też, podczas konsultacji hepatologicznej, lekarz wyjaśnia przyczyny choroby, a także udziela porad i wskazówek w postępowaniu farmakologicznym, jak i niefarmakologicznym.

Więcej
Badanie EMG – elektromiografia

Elektromiografia (EMG) to bezpieczne badanie elektrofizjologiczne, które pomaga w diagnozowaniu chorób mięśniowo-naczyniowych i nerwowych poprzez mierzenie elektrycznej aktywności mięśniowej.

Więcej
Badanie wątroby urządzeniem FibroScan®

Elastografia wątroby to badanie, które bardzo często zastępuje tradycyjną biopsję wątroby. W Centrum Intermed wykonuje je doświadczony hepatolog.

Więcej
Konsultacje neurologiczne

Zaburzenia układu nerwowego mogą znacząco zmniejszyć komfort życia. Skorzystanie z porady neurologicznej w Centrum Intermed zapewnia bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę oraz pozwala na dobór indywidualnego leczenia dla każdego z Państwa.

Więcej
Konsultacje okulistyczne

W Centrum Intermed w Krakowie i w Zabierzowie przyjmują lekarze okuliści, diagnozują choroby oczu, wykonują specjalistyczne badania oraz zabiegi chirurgiczne oka, w tym leczenie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji.

Więcej