Menu
Łokieć tenisisty

Schorzenie zwane łokciem tenisisty powstaje najczęściej, jako wynik przeciążenia przyczepów po aktywnościach fizycznych – sportowych, na siłowni, podczas wytężonej pracy fizycznej, noszeniu zakupów, pracach ogrodowych itp.

Więcej
Badanie dermatoskopem

Dermatoskop to świetne narzędzie diagnostyczne umożliwiające dokładniejszą ocenę zmian skórnych niż badanie gołym okiem. Jest szczególnie ważne w wczesnym wykrywaniu nowotworów skóry.

Więcej
Konsultacje chirurgii plastycznej

Centrum Intermed specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej. W naszym Centrum konsultuje i operuje siedmiu bardzo doświadczonych chirurgów plastyków. Nasi Pacjenci bardzo doceniają nasze indywidualne podejście do każdego pacjenta przed, podczas oraz po zabiegu. Dedykowany dział opieki nad Pacjentem zabiegowym pomaga Pacjentom od momentu kwalifikacji do dnia zabiegu. Dział medyczny natomiast opiekuję się Pacjentem do momentu zakończeniu rekonwalescencji.

Więcej
Konsultacje dermatologiczne

W ramach poradni dermatologicznej w Centrum Intermed diagnozujemy i leczymy choroby skóry, włosów i paznokci. Co więcej, lekarz dermatolog udziela porad dotyczących codziennej pielęgnacji skóry. Może doradzić odpowiednie produkty do mycia i nawilżania, a także udzielić wskazówek, jak dbać o skórę w zależności od jej typu i problemów.

Więcej
Konsultacje endokrynologiczne

Wiek, geny, dieta, styl życia, zanieczyszczenie powietrza. Do dziś naukowcy nie mogą jednoznacznie ustalić dlaczego w takim szybkim tempie chorujemy na schorzenia endokrynologiczne. Zaburzenia hormonalne mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Warto skorzystać z porady endokrynologa, kiedy podejrzewamy u siebie taki stan.

Więcej
Konsultacje immunologiczne

Immunologia jest niezwykle szeroką dziedziną nauki związaną z zaburzeniami układu odpornościowego. To właśnie immunolodzy są w stanie zdiagnozować wiele chorób takich jak alergie, problemy z płodnością, chorobą Hashimoto, borelioza czy RZS (reumatoidalne zapalenie stawów). W Centrum Intermed przyjmuje immunolog z bardzo dużym doświadczeniem, naukowiec i wielki pasjonat: dr n. med. Przemysław Borowy.

Więcej
Konsultacje hepatologiczne

W Centrum Intermed stawiamy na indywidualne podejście do każdego Pacjenta, a także na edukację na temat zdrowego stylu życia i profilaktyki chorób wątroby. Dlatego też, podczas konsultacji hepatologicznej, lekarz wyjaśnia przyczyny choroby, a także udziela porad i wskazówek w postępowaniu farmakologicznym, jak i niefarmakologicznym.

Więcej
Badanie EMG – elektromiografia

Elektromiografia (EMG) to bezpieczne badanie elektrofizjologiczne, które pomaga w diagnozowaniu chorób mięśniowo-naczyniowych i nerwowych poprzez mierzenie elektrycznej aktywności mięśniowej.

Więcej
Badanie wątroby urządzeniem FibroScan®

Elastografia wątroby to badanie, które bardzo często zastępuje tradycyjną biopsję wątroby. W Centrum Intermed wykonuje je doświadczony hepatolog.

Więcej
Konsultacje neurologiczne

Zaburzenia układu nerwowego mogą znacząco zmniejszyć komfort życia. Skorzystanie z porady neurologicznej w Centrum Intermed zapewnia bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę oraz pozwala na dobór indywidualnego leczenia dla każdego z Państwa.

Więcej
Konsultacje okulistyczne

W Centrum Intermed w Krakowie i w Zabierzowie przyjmują lekarze okuliści, diagnozują choroby oczu, wykonują specjalistyczne badania oraz zabiegi chirurgiczne oka, w tym leczenie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji.

Więcej
Badanie OCT oka

OCT czyli optyczna koherentna tomografia oka jest badaniem niezwykle ważnym w diagnostyce chorób oka. Najczęściej kierowani Pacjenci na to badanie to tacy, którzy mają podejrzenie jaskry. Warto wykonać je w miejscu, gdzie pracują doświadczeni specjaliści.

Więcej