Menu

W Centrum Intermed  diagnozujemy i leczymy boreliozę oraz inne choroby odkleszczowe.

Objawy boreliozy mogą być różnorodne i obejmować problemy skórne, neurologiczne, sercowo-naczyniowe oraz stawowe. Dlatego, tak, ważne jest, aby lekarz – specjalista od boreliozy, badał Pacjenta kompleksowo, zdobył duży wywiad o Pacjencie, zlecił odpowiednie badania, a dopiero potem dobrał leczenie.

Doktor Andrzej Gliwa specjalista chorób wewnętrznych, który leczy z powodzeniem boreliozę oraz inne choroby odkleszczowe, przyjmuje swoich Pacjentów od poniedziałku do piątku w dwóch placówkach Centrum Intermed: w Krakowie i w Zabierzowie. Dodatkowo, dla wygody proponujemy Pacjentom doktora – konsultacje online. Narzędzie to pomaga przesłać wyniki badań, poinformować Doktora o efektach leczenia czy skonsultować się z Doktorem w dużo szybszym czasie niż oczekiwanie na wizytę stacjonarną czy teleporadę,

Zalety
 • Kompleksowe i wnikliwe badanie Pacjenta.
 • Wnikliwy wywiad u Pacjenta.
 • Możliwość kolejnych konsultacji online lub teleporad.
 • Niekwestionowany specjalista ds. boleriozy i innych chorób odkleszczowych.
 • Indywidualne podejście do Pacjenta.
 • Profesjonalna opieka medyczna.
Efekty
 • Zmniejszenie powikłań jakie niesie za sobą bolerioza.
 • Leczenie boleriozy.
 • Odzyskanie komfortu życia.
Wskazania
 • Potwierdzona bolerioza badaniami.
 • Inne choroby odkleszczowe.
 • Rumień.
Najczęstsze powikłania
 • Niedostateczna odpowiedź na leczenie.
 • Dolegliwości bólowe zw. z podaniem antybiotyków.
 • Reakcje alergiczne na przepisane antybiotyki.
 • Inne.
lek. Andrzej Gliwa
Specjalista Chorób Wewnętrznych

Doktor Andrzej Gliwa jest specjalistą II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych. Posiada ...

Więcej
Cena
Pierwsza konsultacja - dorośli - podstawowa diagnostyka internistyczna - lek. Andrzej Gliwa 400 zł
Pierwsza konsultacja - dorośli - poszerzona diagnostyka internistyczna - lek. Andrzej Gliwa 500 zł
Kolejna wizyta - lek. Andrzej Gliwa 300 zł

Główne zalecenia przed

W naszym Centrum bardzo dokładnie i z bardzo dużą atencją do Pacjenta diagnozujemy i leczymy boreliozę i jej powikłania. Wizyty pierwszorazowe zapisywane są na listę rezerwową. Podczas zapisu Pacjenta, Recepcja przeprowadza krótki wywiad telefoniczny z Pacjentem. Tym sposobem możemy zaplanować ilośc potrzebnego czasu na wizytę.

Godzina pierwszorazowej, jak i kolejnej konsultacji jest bardzo orientacyjna. Każdy Pacjent potrzebuje zupełnie inną ilość czasu, której nie da się przewidzieć dokładnie podczas umawiania naszych Pacjentów.
Prosimy zarezerwować sobie dość dużą ilość czasu (nawet kilka godzin), które być może spędzicie Państwo w naszej placówce.

Prosimy dokładnie przygotować się do wizyty – wydrukować wszystkie badania, przygotować listę dolegliwości i pytań.

Główne zalecenia po

Prosimy stosować się do zaleceń lekarza. Prosimy Pacjentów, aby swoje wyniki badań przesyłali bezpośrednio przez Konsultacje Online.

Lokalizacja

Kraków, ul. Rydlówka 44
Zabierzów, ul. Krakowska 317

Bezpieczeństwo i jakość

Centrum Intermed to innowacyjne centrum medyczne, w którym poziom opieki zdrowotnej spotyka się z indywidualnym, serdecznym i empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Bezpieczeństwo zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, wewnętrzne procedury oraz wysokiej klasy sale: operacyjna i zabiegowa.

Prosimy zauważyć, że dla maksymalnego bezpieczeństwa i najlepszych efektów, najważniejsza dla Pacjenta jest zawsze wizyta lekarska. Prezentowany opis ma charakter ogólny i nie jest dostosowany indywidualnie do Pacjenta. Nie stanowi również wiążącej informacji medycznej.

Jak długo czeka się na termin?

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, prosimy Pacjentów o kontakt telefoniczny: 799 25 25 25 lub emailowy: info@cmintermed.pl w celu umówienia wizyty.

Czy da się wyleczyć boreliozę?

Leczenie boreliozy to bardzo indywidualna sytuacja każdego Pacjenta. Zależy między innymi od kondycji danego organizmu, wieku, czasu który upłynął od ugryzienia kleszcza, powikłań, chorób towarzyszących. Wierzymy głęboko, że da się wyciszyć objawy boreliozy, da się przywrócić komfort życia Pacjenta, wreszcie: da się po prostu pomóc zwalczyć tę chorobę.

Które badania najlepiej wykonać w celu potwierdzenia boleriozy?

Sugerujemy naszym Pacjentom wykonania badania bardzo czułego na boreliozę - metodą Western Blott.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej

Jeśli naprawdę chcesz zadbać w najlepszy możliwy sposób o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie, nie wahaj się ani chwili dłużej - napisz, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście w naszych Centrach w Krakowie i Zabierzowie.

Kraków Zabierzów