Menu

Artroskopia to innowacyjna procedura medyczna, która rewolucjonizuje diagnozowanie i leczenie problemów ze stawami. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego narzędzia zwanego artroskopem, lekarze mogą teraz badać i leczyć stawy bez konieczności otwierania ich dużym nacięciem. Jest to niezwykle małoinwazyjna metoda, która pozwala na dokładne i precyzyjne działanie w obszarze stawów, co przynosi korzyści Pacjentom w postaci krótszego okresu rekonwalescencji i mniejszego ryzyka powikłań.

Podczas artroskopii ortopeda wprowadza cienki artroskop wyposażony w kamerę do stawu, co pozwala na oglądanie wnętrza stawu na monitorze. Ta technika jest używana do diagnozowania i leczenia różnych schorzeń stawów, takich jak uszkodzenia chrząstki stawowej, uszkodzenia ścięgien i więzadeł, stany zapalne oraz urazy stawów.

Artroskopia jest obecnie często stosowaną procedurą w dziedzinie ortopedii i pomaga Pacjentom odzyskać zdrowie i mobilność. Jeśli masz problemy ze stawami, warto skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy artroskopia może być odpowiednią opcją leczenia dla Ciebie.

W Centrum Intermed wykonujemy m.in zabiegi.

W Centrum Intermed codziennie kolana operują:

W Centrum Intermed w Zabierzowie specjaliści od kolan konsultują: