Menu
Rekonstrukcja łąkotki

Łąkotka to istotna struktura anatomiczna w stawie kolanowym, której uszkodzenia są powszechne wśród sportowców. W przypadku poważniejszych urazach konieczne może być wykonanie rekonstrukcji łąkotki, które pozwala na przywrócenie funkcjonalności stawu kolanowego.

Więcej
Artrodeza stawu skokowego i stopy

Zmiany zwyrodnieniowe mogą doprowadzić do bólu oraz zmniejszenia funkcjonalności stawów stopy. Artodeza pozwala na zmniejszenie dolegliwości bólowych i poprawę ruchomości stopy.

Więcej
Rekonstrukcja więzadła krzyżowego ACL

Więzadło krzyżowe przednie (ACL) to kluczowy element stabilizujący staw kolanowy, którego uszkodzenie często prowadzi do ograniczenia aktywności fizycznej. Rekonstrukcja ACL często pozwala na przywrócenie pełnej sprawności pacjentowi.

Więcej
Leczenie uszkodzeń i chorób ścięgien

Ścięgna to kluczowy element układu mięśniowo-szkieletowego. Ich uszkodzenie może skutkować poważnymi konsekwencjami, dlatego warto dbać o ich profilaktykę i w razie niepokojących objawów udać się na wizytę u lekarza.

Więcej
Artroskopia kolana

Artroskopia kolana to innowacyjna i małoinwazyjna metoda diagnostyki i leczenia schorzeń stawu kolanowego, umożliwiająca przeprowadzenie rekonstrukcji więzadeł, szycie łąkotek oraz rekonstrukcję chrząstek i ubytków chrzęstno-kostnych.

Więcej