Menu
Rekonstrukcja łąkotki

Łąkotka to istotna struktura anatomiczna w stawie kolanowym, której uszkodzenia są powszechne wśród sportowców. W przypadku poważniejszych urazach konieczne może być wykonanie rekonstrukcji łąkotki, które pozwala na przywrócenie funkcjonalności stawu kolanowego.

Więcej
Artrodeza stawu skokowego i stopy

Zmiany zwyrodnieniowe mogą doprowadzić do bólu oraz zmniejszenia funkcjonalności stawów stopy. Artodeza pozwala na zmniejszenie dolegliwości bólowych i poprawę ruchomości stopy.

Więcej
Konsultacje ortopedyczne

Ortopedia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu ruchu, takich jak urazy kości, stawów i mięśni. W Centrum Intermed oferujemy wiele zabiegów ortopedycznych, zapewniając indywidualne podejście i opiekę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Więcej
Leczenie osoczem bogatopłytkowym i fibryną

Podanie czynnika wzrostu może mieć zbawienny wpływ nie tylko na leczenie ortopedyczne, ale i na wygląd skóry.

Więcej
Rekonstrukcja więzadła krzyżowego ACL

Więzadło krzyżowe przednie (ACL) to kluczowy element stabilizujący staw kolanowy, którego uszkodzenie często prowadzi do ograniczenia aktywności fizycznej. Rekonstrukcja ACL często pozwala na przywrócenie pełnej sprawności pacjentowi.

Więcej
Korekcja hallux’ów

Palec koślawy (pot. halluks/haluks) to częsty problem kobiet noszących buty na szpilkach oraz te z wąskim noskiem, jak na przykład podczas tańcu baletowego. Przypadłość ta może powodować znaczący dyskomfort fizyczny związany zarówno z bólem, jak i psychiczny ze zniekształceniem stopy.

Więcej
Leczenie uszkodzeń i chorób ścięgien

Ścięgna to kluczowy element układu mięśniowo-szkieletowego. Ich uszkodzenie może skutkować poważnymi konsekwencjami, dlatego warto dbać o ich profilaktykę i w razie niepokojących objawów udać się na wizytę u lekarza.

Więcej
Artrodeza międzypaliczkowa

Zwyrodnienia stawów międzypaliczkowych to uciążliwa przypadłość objawiająca się bólem i ograniczoną ruchomością palcami. Artrodeza międzypaliczkowa pomaga poradzić sobie z tym schorzeniem.

Więcej
Artroskopia kolana

Artroskopia kolana to innowacyjna i małoinwazyjna metoda diagnostyki i leczenia schorzeń stawu kolanowego, umożliwiająca przeprowadzenie rekonstrukcji więzadeł, szycie łąkotek oraz rekonstrukcję chrząstek i ubytków chrzęstno-kostnych.

Więcej
USG ortopedyczne

USG ortopedyczne to bezbolesne i nieinwazyjne badanie, które pozwala na dokładną diagnozę urazów i chorób narządu ruchu.

Więcej