Menu
Plastyka blizn

Plastyka blizn, znana również jako chirurgia blizn, to dziedzina chirurgii plastycznej, która skupia się na poprawie wyglądu blizn powstałych w wyniku różnych urazów, operacji lub innych procesów gojenia skóry. Blizny mogą być wynikiem zranień, oparzeń, zabiegów chirurgicznych, trądziku, a nawet naturalnych procesów gojenia.

Więcej
Konsultacje chirurgii plastycznej

Centrum Intermed specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej. W naszym Centrum konsultuje i operuje siedmiu bardzo doświadczonych chirurgów plastyków. Nasi Pacjenci bardzo doceniają nasze indywidualne podejście do każdego pacjenta przed, podczas oraz po zabiegu. Dedykowany dział opieki nad Pacjentem zabiegowym pomaga Pacjentom od momentu kwalifikacji do dnia zabiegu. Dział medyczny natomiast opiekuję się Pacjentem do momentu zakończeniu rekonwalescencji.

Więcej
Plastyka powiek – blefaroplastyka

Co raz więcej Pacjentów decyduje się na zabieg plastyki powiek, nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim dlatego, że efektem tego zabiegu jest często zwiększenie pola widzenia Pacjenta.

Więcej
Chirurgiczne usuwanie znamion skórnych. Badanie histopatologiczne.

Usunięcie podejrzanego znamiona jest kluczowe w profilaktyce zdrowotnej. W Centrum Intermed taki zabieg przeprowadza doświadczony chirurg plastyk, a wycięty fragment przekazany jest do wyspecjalizowanego laboratorium.

Więcej
Lifting ud

Plastyka ud to zabieg wybierany często przez Pacjentów, którzy w bardzo krótkim czasie stracili dużo na wadze albo poddali się liposukcji tego obszaru urządzeniami, które efektywnie usuwają tłuszcz, ale pozostawiają luźną skórę. To powoduje, że Pacjenci wcale nie cieszą się z pozbycia tkanki tłuszczowej, a widok luźnej skóry staje się kolejną troską.

Więcej
Powiększanie pośladków implantami – BBL

Brazylijski lifting pośladków (Brazilian Butt Lift) to zabieg, który staje się co raz bardziej popularny w Polsce. Wykonywany od połowy lat 60-tych na całym świecie poprawia kształt pośladków oraz napina skórę na nich. Piękna pupa jest dziś już nie tylko oceniania estetyczne, ale i jest oznaką zdrowego stylu życia.

Więcej
Modelowanie pośladków własnym tłuszczem – BBL

Modelowanie wybranych partii ciała Pacjenta jego własnym tłuszczem to bardzo popularne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Celem jest przede wszystkim zredukowanie wiotkości skóry, uzupełnienie ubytków w ciele różnego pochodzenia oraz w przypadku biustu, pośladków nadanie objętości tym obszarom.

Więcej
Labioplastyka – plastyka warg sromowych mniejszych

Częste infekcje intymne, duża niewygoda podczas uprawiania niektórych sportów to niektóre wskazania medyczne do zabiegu labioplastyki. W Centrum Intermed takie zabiegi wykonują doświadczeni chirurdzy plastycy.

Więcej
Lifting (podniesienie) pleców

Piękne plecy są zawsze w modzie. Szczególnie kiedy zrzuciliśmy sporo kilogramów, chcemy pochwalić się efektem naszych starań. Luźna skóra może nam w tym przeszkadzać. W Centrum Intermed wykonujemy zabiegi modelowania skóry, m.in. pleców, ramion, ud… Tak, aby nie była luźna czy wiotka.

Więcej
Plastyka ramion

Piękne ramiona w pięknej sukience to marzenie nie jednej Pacjentki. Szerokie pelikany to często predyspozycja genetyczna, efekty gospodarki hormonalnej w naszym organizmie, albo stan po utracie dużej ilości kilogramów. W Centrum Intermed wykonujemy zabiegi liftingu ramion.

Więcej
Plastyka powłok brzusznych (abdominoplastyka)

Plastyka brzucha to zabieg, który pomaga cieszyć się ładną, napiętą skórą na brzuchu. Głównym wskazaniem są fałdy skórne, które pojawiły się po ciąży/ach lub po dużej utracie wagi. Abdominoplastyka to także sposób na pozbycie się rozstępów. Podczas zabiegu można też wzmocnić mięśnie brzucha, uformować na nowo pępek.

Więcej
Plastyka brodawek piersiowych

Plastyka brodawek sutkowych to dość szybki zabieg z krótkim okresem rekonwalescencji. Może być wykonany w znieczuleniu miejscowym. Plastyka otoczek brodawek sutkowych wykonywana jest już w pełnej procedurze operacyjnej, ze znieczuleniem ogólnym. Podczas konsultacji lekarskiej, chirurg informuje Pacjenta o toku postępowania i efektach zabiegu.

Więcej