Menu
Plastyka blizn

Plastyka blizn, znana również jako chirurgia blizn, to dziedzina chirurgii plastycznej, która skupia się na poprawie wyglądu blizn powstałych w wyniku różnych urazów, operacji lub innych procesów gojenia skóry. Blizny mogą być wynikiem zranień, oparzeń, zabiegów chirurgicznych, trądziku, a nawet naturalnych procesów gojenia.

Więcej
Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek, nawilżenie skóry

W Centrum Intermed chirurdzy plastycy wykonują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in. kwasem hialuronowym. Dzięki jego właściwościom w szybki i prosty sposób lekarz może zniwelować drobne zmarszczki, wypełnić bruzdy, powiększyć usta, wymodelować i nawilżyć skórę Pacjenta czy zredykować blizny (terapie łączone).

Więcej
Konsultacje chirurgii plastycznej

Centrum Intermed specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej. W naszym Centrum konsultuje i operuje siedmiu bardzo doświadczonych chirurgów plastyków. Nasi Pacjenci bardzo doceniają nasze indywidualne podejście do każdego pacjenta przed, podczas oraz po zabiegu. Dedykowany dział opieki nad Pacjentem zabiegowym pomaga Pacjentom od momentu kwalifikacji do dnia zabiegu. Dział medyczny natomiast opiekuję się Pacjentem do momentu zakończeniu rekonwalescencji.

Więcej
Leczenie bruksizmu

Nawykowe, nieświadome, często podczas snu (bruksizm nocny), zgrzytanie zębami najcześciej dotyka Pacjentów w wieku 25-45 lat. U dzieci zazwyczaj przechodzi samoistnie, najczęściej podczas utraty zębów mlecznych. U dorosłych stanowi on duży problem nie tylko związany z komfortem życia, a nieleczony może mieć liczne poważne konsekwencje.

Więcej
Leczenie osoczem bogatopłytkowym i fibryną

Podanie czynnika wzrostu może mieć zbawienny wpływ nie tylko na leczenie ortopedyczne, ale i na wygląd skóry.

Więcej
Mezoterapia igłowa

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej jest mezoterapia igłowa. Dzięki niej skóra odzyskuje blask, głębokie nawilżenie, staje się promienna i z wyglądu dużo młodsza. Dodatkowo, zabieg ma szereg wskazań medycznych, takich jak leczenie blizn, rozstępów czy wypadania włosów. Mezoterapia nie jest pojedynczym zabiegiem. Należy ją wykonać w seriach. Wtedy przynosi największe efekty.

Więcej
Plastyka powiek – blefaroplastyka

Co raz więcej Pacjentów decyduje się na zabieg plastyki powiek, nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim dlatego, że efektem tego zabiegu jest często zwiększenie pola widzenia Pacjenta.

Więcej
Leczenie migreny

Migrena to schorzenie, z którym mierzy się wielu z nas. W Centrum Intermed proponujemy naszym Pacjentom konsultację neurologiczną oraz w przypadku pozytywnej kwalifikacji – leczenie toksyną botulinową.

To jedna z efektywnych form leczenia migren i przewlekłych bólów głowy.

Więcej
Chirurgiczne usuwanie znamion skórnych. Badanie histopatologiczne.

Usunięcie podejrzanego znamiona jest kluczowe w profilaktyce zdrowotnej. W Centrum Intermed taki zabieg przeprowadza doświadczony chirurg plastyk, a wycięty fragment przekazany jest do wyspecjalizowanego laboratorium.

Więcej
Leczenie nadpotliwości

Gruczoły potowe są bardzo ważnym elementem naszego organizmu. Odpowiedzialne są bowiem za regulację temperatury ciała oraz eliminowanie toksyn. Jednak wydzielanie nadmiaru potu powoduje bardzo duży dyskomfort, obniżenie jakości życia i częste oddalanie się od relacji społecznych.
W Centrum Intermed specjalizujemy się w leczeniu tego schorzenia toksyną botulinową. Każdy zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego lekarza – specjalistę chirurga plastyka. Oznacza, to, że preparat jest dobrany do Pacjenta, podawany bezpiecznie i zgodnie z wiedzą lekarską.

Więcej
Toksyna botulinowa – botoks – botox

Toksyna botulinowa zwana potocznie botoksem jest lekiem, który ma szerokie spectrum działania. Kojarzy się często z niwelowaniem zmarszczek, ale także leczy on migrenowe bóle głowy, niektóre zaburzenia neurologiczne, bruksizm, nadpotliwość, zaburzenia pęcherza moczowego i wiele innych.

Więcej
Konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna nie tylko upiększa wbrew potocznej opinii, ale przede wszystkim leczy skórę, jej niedoskonałości, oznaki starzenia oraz poprawia komfort życia Pacjenta.

Więcej