Menu
Konsultacje chirurgii onkologicznej

Konsultacja chirurgii onkologicznej stanowi kluczowy element opieki nad Pacjentem z nowotworem. Chirurgia onkologiczna może być trudnym doświadczeniem zarówno fizycznym, jak i emocjonalnym dla Pacjenta. W Centrum Intermed umożliwiamy Pacjentom niektóre procedury chirurgiczne, bez dodatkowego stresu, z wielkim zrozumieniem Pacjenta i opieką, której Pacjent tak bardzo potrzebuje.

Więcej
Zabiegi po ciąży (Mommy makeover)

Mommy makeover to grupa zabiegów, które dedykowane są Pacjentkom po okresie ciąży i laktacji. Zabiegi te, z zakresu chirurgii plastycznej powodują trwałą poprawę luźnej skóry czy kondycji piersi. W Centrum Intermed w Zabierzowie specjalizujemy się właśnie w takich zabiegach. Rozumiemy mamy i ich potrzeby.

Więcej
Konsultacje onkologiczne

W Centrum Intermed w Zabierzowie, oferujemy Państwu konsultacje onkologiczne. Dr n. med. Katarzyna Chrobak-Kasprzyk specjalizuje się w szczególności w leczeniu chorób piersi i nowotworów skóry. Podczas konsultacji jest możliwość wykonania badania USG piersi, tarczycy i jamy brzucha. Doktor również wykonuje badania dermatoskopem.

Więcej
Badanie USG piersi, tarczycy i jamy brzucha

NOWOŚĆ! W Centrum Intermed w Zabierzowie, dr n. med. Katarzyna Chrobak – Kasprzyk, doświadczony ultrasonografista, specjalista chirurgii onkologicznej wykonuje badanie usg piersi, jamy brzucha i tarczycy.

Więcej
Wymiana implantów

Czasami, z różnych przyczyn, Pacjent potrzebuje wymiany implantu/implantów. Czasami wynika to z utraty elastyczności skóry, zmiany preferencji co do rozmiaru […]

Więcej