Menu
Lifting twarzy, szyi. Minilifting.

Lifting twarzy i szyi nie tylko odmładza i napina skórę twarzy, ale też modeluje ją do kształtu owalu. Usuwa zmarszczki nawet w 2/3 dolnej części twarzy i szyi. Jest kilka metod wykonywania takiego zabiegu. Podczas konsultacji lekarskiej, lekarz po zbadaniu Pacjenta, dobiera odpowiednią technikę oraz wyjaśnia całą procedurę.

Więcej
Konsultacje chirurgii plastycznej

Centrum Intermed specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej. W naszym Centrum konsultuje i operuje siedmiu bardzo doświadczonych chirurgów plastyków. Nasi Pacjenci bardzo doceniają nasze indywidualne podejście do każdego pacjenta przed, podczas oraz po zabiegu. Dedykowany dział opieki nad Pacjentem zabiegowym pomaga Pacjentom od momentu kwalifikacji do dnia zabiegu. Dział medyczny natomiast opiekuję się Pacjentem do momentu zakończeniu rekonwalescencji.

Więcej
Plastyka powiek – blefaroplastyka

Co raz więcej Pacjentów decyduje się na zabieg plastyki powiek, nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim dlatego, że efektem tego zabiegu jest często zwiększenie pola widzenia Pacjenta.

Więcej
Chirurgiczne usuwanie znamion skórnych. Badanie histopatologiczne.

Usunięcie podejrzanego znamiona jest kluczowe w profilaktyce zdrowotnej. W Centrum Intermed taki zabieg przeprowadza doświadczony chirurg plastyk, a wycięty fragment przekazany jest do wyspecjalizowanego laboratorium.

Więcej
Plastyka brodawek piersiowych

Plastyka brodawek sutkowych to dość szybki zabieg z krótkim okresem rekonwalescencji. Może być wykonany w znieczuleniu miejscowym. Plastyka otoczek brodawek sutkowych wykonywana jest już w pełnej procedurze operacyjnej, ze znieczuleniem ogólnym. Podczas konsultacji lekarskiej, chirurg informuje Pacjenta o toku postępowania i efektach zabiegu.

Więcej
Usunięcie poduszek Bichata

Poduszki (poduszeczki) Bichata to depozyty tłuszczowe, które umieszczone są w okolicach kości policzkowych. Ta tkanka tłuszczowa, zlokalizowana w okolicach ślinianki przyusznej ma między innymi wpływ na to jak wygląda cała twarz. Usunięcie poduszek Bichata inaczej bichektomia dedykowana jest Pacjentom z naturalnymi pełnymi policzkami. Zabieg zmienia rysy twarzy, optycznie uwydatnia kości policzkowe oraz daje efekt wyszczuplonej twarzy.

Więcej
Plastyka korekcyjna uszu

Otoplastyka to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Można go wykonać u dzieci, pod warunkiem, że mają już wykształconą małżowinę uszną.

Więcej
Bullhorn lip lift- uniesienie górnej wargi

Wraz z upływem czasu tkanki skóry wokół ust mogą tracić na jędrności, co może prowadzić do widocznej asymetrii i utraty objętości warg

Więcej
Niwelowanie cieni pod oczami własnym tłuszczem

W Centrum Intermed doświadczeni chirurdzy plastycy niwelują cienie pod oczami własnym tłuszczem Pacjenta. Efekty są dużo trwalsze niż przy podaniu kwasu hialuronowego.

Więcej
Foxy eyes

Foxy eyes kojarzy się ze zmysłowymi oczami. Jednak zabieg ten przeprowadza się nie tylko z tego powodu, ale z chęci odmłodzenia wyglądu oczu czy korekcji asymetrii oczu czy brwi.

Więcej
Chirurgiczne podniesienie brwi (brow lift skroniowy)

Lifting brwi jest zabiegiem, który często wykonywany jest w połączeniu z liftingiem twarzy lub zabiegiem blefaroplastyki. To trwałe odmłodzenie twarzy, poprawa konturu oka i redukcja zmarszczek na czole.

Więcej
Plastyka blizn

Plastyka blizn, znana również jako chirurgia blizn, to dziedzina chirurgii plastycznej, która skupia się na poprawie wyglądu blizn powstałych w wyniku różnych urazów, operacji lub innych procesów gojenia skóry. Blizny mogą być wynikiem zranień, oparzeń, zabiegów chirurgicznych, trądziku, a nawet naturalnych procesów gojenia.

Więcej