O NAS

Centrum Medyczne INTERMED

To nowoczesne placówki medyczne, które powstały z myślą o kompleksowej opiece nad Pacjentem, zaczynając od wstępnego rozpoznania stanu chorobowego, poprzez dogłębną diagnostykę, leczenie ambulatoryjne, zabiegi operacyjne, aż po monitorowanie stanu zdrowia w poradniach specjalistycznych. W Centrum Medycznym INTERMED udzielimy Ci pomocy zapewniając jak najlepsze warunki leczenia. Zapewnia to zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów.


Centrum Medyczne INTERMED, to dwie placówki.


Jedna z nich zlokalizowana jest w Krakowie przy ul. Rydlówka 44 ( okolice ronda matecznego), działa od 2009 r. W 2018r. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, uruchomiliśmy Centrum Medyczne w Zabierzowie przy ul. Krakowskiej 317, gdzie oprócz poradni specjalistycznych, dysponujemy salą zabiegową oraz blokiem operacyjnym. Dzięki temu, każdemu Pacjentowi możemy zapewnić kompleksową opiekę i pomoc w szybkim powrocie do zdrowia.


Nasi Lekarze doskonalą swoje umiejętności w kraju jak i zagranicą. Specjaliści Centrum Medycznego INTERMED publikują artykuły w prestiżowych magazynach naukowych, często są wykładowcami podczas konferencji naukowych zarówno w Polsce jak i w Europie. Takie ciągłe doskonalenie wiedzy pozwala lekarzom, na prowadzenie pacjentów zgodnie ze standardami uznanych światowych towarzystw naukowych. INTERMED jest organizatorem kursów krajowych oraz międzynarodowych - podnoszących kwalifikacje lekarzy. Świadczenia, które wykonujemy na najwyższym, światowym poziomie mają odzwierciedlenia w opiniach naszych Pacjentów:


„ Wspaniały człowiek i doskonały chirurg. U mnie przywrócił sprawność ręki, w której po synowektomii nadgarstka 20 lat temu, prawie zupełnie utraciłam ruchomość. Uszkodzone prostowniki, blizny blokujące ruch, przerwane ścięgna, wyrośle kostne - ogólnie masakra. Na szczęście polecono mi doktora Bonczara, a On podjął się zoperowania ręki z wspaniałym skutkiem, za co jestem Mu dozgonnie wdzięczna” Pani Agnieszka.

„ Jestem skrzypaczką. 7 tygodni temu złamałam palec serdeczny lewej ręki (trzeci skrzypcowy). Na dzień dzisiejszy palec jest w pełni sprawny, przed chwilą wykonałam test - jestem w stanie nim wibrować, trylować, grać szybkie przebiegi bez bólu i słabości. Wszystko to zawdzięczam konsultacji u nieocenionego dr Mariusza Bonczara. Polecam tego specjalistę każdemu muzykowi, to jedyny lekarz który muzyków traktuje jako osobną kategorię pacjentów i wie, jak dla nas ważne są ręce. Gdyby nie jego podejście (zdjął szynę, założył taśmę) dzisiaj po 7 tygodniach miałabym przykurcz i niesprawny palec i musiałabym iść na dwuletnią rehabilitację bez nadziei na poprawę. Pan doktor jest wart każdych pieniędzy !!! ” Pani Agata.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Świadczymy usługi odpłatnie. Ponadto z usług medycznych mogą skorzystać Pacjenci, którzy posiadają prywatne ubezpieczenia zdrowotne następujących Towarzystw Ubezpieczeniowych: Allianz, Compensa, Inter Partner Assistance, Inter Polska, Medicover, PZU Pomoc, Signal Iduna, Medipartner.