O nas

Marzysz o miejscu, w którym nie będziesz jedynie klientem czy przypadkiem medycznym? Chcesz by traktowano Cię podmiotowo, z troską, sercem i wyjątkową uważnością? Pragniesz zamienić swoje schorzenia, defekty i kompleksy w samozadowolenie i poczucie pewności siebie? Chcesz oddać swoje zdrowie w ręce najlepszych, cenionych w całej Europie specjalistów? Nie mogłeś lepiej trafić!

Intermed to niezwykle nowoczesne, innowacyjne Centrum Medyczne, w którym światowy poziom opieki zdrowotnej i estetycznej spotyka się z indywidualnym, serdecznym podejściem do każdego pacjenta. Twoje zdrowie, siła i zadowolenie to nasz cel! Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i robimy wszystko, żeby je zaspokoić. Filary naszej działalności to wiedza i pasja, doświadczenie i zaangażowanie.

Nasi lekarze to światowej klasy specjaliści z dziedziny ortopedii, okulistyki, chirurgii plastycznej, neurologii, dermatologii, reumatologii, kardiologii, endokrynologii, hepatologii i anestezjologii. To nie tylko jedni z najlepszych profesjonalistów w Polsce. Nasi lekarze często są światowymi prekursorami w zakresie diagnostyki, operowania i leczenia. Ich dokonania komentowane są na międzynarodowych konferencjach i opisywane w prestiżowych publikacjach naukowych.

Intermed to dwie świetnie zlokalizowane, nowoczesne placówki. Jedna z nich położona jest w Krakowie przy ul. Rydlówka 44 – okolice Ronda Matecznego gdzie nasi specjaliści przede wszystkim konsultują pacjentów. Na miejscu można również skorzystać z usług okulistycznych i zasięgnąć porad w świetnie zaopatrzonym salonie optycznym. Drugą placówkę uruchomiliśmy w Zabierzowie przy ul. Krakowskiej 317- nie bez powodu wybierając to miejsce. Klinika położona jest w świetnie zlokalizowanym miejscu blisko autostrady A4 i posiada ogromny parking. Lokalizacja na skraju Krakowa daje naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa i gwarancję dyskrecji a łącząc gabinety konsultacyjne, zabiegowe i operatywę oferuje świadczenia na najwyższym, światowym poziomie.

Jeśli naprawdę chcesz zadbać w najlepszy możliwy sposób o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie, nie wahaj się ani chwili dłużej! Zaufaj najlepszym! Intermed czeka właśnie na Ciebie!

Świadczenia, które wykonujemy na najwyższym, światowym poziomie mają odzwierciedlenia w opiniach naszych Pacjentów: