Produkty

SOCZEWKI OKULAROWE

 

 

SOCZEWKI JEDNOOGNISKOKWE

Należą do najcześciej kupowanych. Można nimi skorygować krótkowzroczność, nadzwroczność oraz astygmatyzm.

Powinny posiadać antyrefleks rekomendowany dla odpowiedniej grupy zawodowej. Inną soczewkę polecimy osobie, która dużo jeździ samochodem, a dla osoby pracującej przy komputerze odpowiednia będzie soczewka z antyrefleksem o zabarwieniu niebieskim.

Mogą także być z fotochromem czyli z soczewką zmieniającą zabarwienie podczas ekspozycji na słońce.

Antyrefleks do jazdy samochodem

Zastosowana w soczewkach EyeDrive® technologia Reflect Control minimalizuje drażniący efekt spowodowany zbyt dużą ilością rozproszonego światła i sprawia, że postrzegamy obraz z dużo lepszym kontrastem. Nocą odblaski w soczewkach EyeDrive® są do 90% mniejsze w porównaniu do konwencjonalnej, organicznej soczewki bez powłoki antyrefleksyjnej. W ciągu dnia, soczewki EyeDrive® sprawdzają się tak samo dobrze, jak w pełni uszlachetnione standardowe soczewki okularowe, a w ciągu nocy, sprawują się nawet dwa razy lepiej.

 

SOCZEWKI PROGRESYWNE

Są to nowoczesne soczewki, które zapewniają widzenie przedmiotów dalekich i bliskich oraz wszystkich przedmiotów znajdujących się w odległościach pośrednich. Posiadają one tzw.zmienną ogniskową, gdzie moc narasta płynnie między korekcją dali a korekcją bliży. Okulary progresywne zapewniają komfort wyraźnego widzenia na każdą odległość bez konieczności zmiany okularów.

 

OKULARY SŁONECZNE

Najważniejsze w dobrych okularach słonecznych są dobre filtry UVA, UVB i UVC. Bardzo ważna jest także polaryzacja. Dzięki polaryzacji widzimy lepiej i wyraźniej. Są najlepszym rozwiąząniem dla kierowców, wędkarzy, osób chodzących po górach, nad morzem.....

 

POLARYZACJA INIEKCYJNA

Najlepszy rodzaj polaryzacji, obraz widziany w takich okularach jest pozbawiony abberacji, kolory widziane pod każdym kątem są takie same.

Jedynym producentem okularów z taka polaryzacją jest Firma Maui Jim. Żadne inne okulary pzeciwsłoneczne z  polaryzacją nie oferują tego samego poziomu wyrazistości, ochrony i wzbogacenia barw jak optentowane soczewki PolarizedPlus2.

Okulary marki Maui Jim dostępne są w ciagłej sprzedaży w  naszym salonie.